Deschideți aplicația noastră gratuită grozavă!

Profitați de oferte exclusive.

Deschidere aplicație
MPO - 12 cablu Core OM3 3MM 10 metri cablu Jumper
MPO - 12 cablu Core OM3 3MM 10 metri cablu Jumper
MPO - 12 cablu Core OM3 3MM 10 metri cablu Jumper
1/1
See Translation
283.50lei
65.94

MPO - 12 cablu Core OM3 3MM 10 metri cablu Jumper - Light Aquamarine

Cupon:

promoție:

Suportă plata COD

Warehouse & Fee

Select
CN-099:Expediere între: Nov 02 - Nov 04

Product Options

Select
Light Aquamarine

Discuţie

Descriere

- Material exterior, LSZH
- Structura cablului de jontare, multicore
- Conform, ROHS
- tip fibre, OM3
- Performanța pierderilor de intrare este în conformitate cu IEC 61300-3-4
- Performanța pierderilor la recuperare respectă, IEC 61300 - 3 - 6
- Proprietăți mecanice, de 500 de ori
- Mediu de lucru, -20 grade la +85 grade

Specificație

Dimensiuni și greutate

Greutatea produsului: 0,0895 kg
Mărimea produsului: 1,000,00 x 1,20 x 0,80 cm / 0,39 x 0,47 x 0,31 inch
Greutatea pachetului: 0,1500 kg
Mărimea Pachetului: 20,00 x 20,00 x 1,20 cm / 7,87 x 7,87 x 0,47 țoli

Package Contents

Conținutul pachetului: 1 x cablu

Vizualizare mai multe 

Recommended Products

Sponsored Products

Bonus pentru noul membru: cupon de 10 USD
283.50lei

MPO - 12 cablu Core OM3 3MM 10 metri cablu Jumper

Culoare

Cantitate - +
rate: alegere
loading...
loading...
anulare
loading...
loading...
loading...

Recenzii

0 *****
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Toate ( 0 )
  • ( 0 )
  • ( 0 )
Vizualizare mai multe
Vizualizare mai multe